Hotel dla dzieci w górach? Najlepiej taki z dostępem do term!

Redakcja

25 czerwca, 2024

Hotele rodzinne to bardzo popularna kategoria obiektów, które powinny gwarantować bardzo wysoki komfort pobytu nie tylko dzieciom, ale też dorosłym. Oczywiście głównym kryterium wyboru takiego hotelu pozostają atrakcje dla najmłodszych. Zadowolone dziecko to zadowoleni rodzice, dlatego warto uważnie przeanalizować oferty poszczególnych obiektów. Nasza propozycja? Postaw na fantastyczny hotel dla dzieci w górach, czyli Hotel BUKOVINA w Bukowinie Tatrzańskiej, do którego zabieramy Cię w tym artykule.

Bukowina Tatrzańska, czyli znakomita destynacja na rodzinne wakacje

Bukowina Tatrzańska to jedna z najwyżej położonych wsi w Polce, która przez lata pozostawała w cieniu pobliskiego Zakopanego. Wszystko zmieniło się w momencie otwarcia Term BUKOVINA, czyli zdecydowanie największej atrakcji miejscowości, przyciągającej do niej turystów z całej Polski.

Bukowina to jednak nie tylko termy, ale też m.in. rewelacyjne trasy rowerowe i spacerowe, bliskość Morskiego Oka czy Rusinowej Polany, bardzo dogodny i szybki dojazd do Zakopanego, a zimą także szeroki wybór znakomitych ośrodków narciarskich, takich jak Kotelnica Białczańska, Olczań-SKI czy Rusiń-SKI.

Hotel BUKOVIVNA, czyli hotel dla dzieci w górach, który możesz zarezerwować w ciemno

Jeśli przy wyborze hotelu dla dzieci w górach liczy się dla Ciebie nie tylko dostępność atrakcji dla najmłodszych, ale też dobry standard pobytu i udogodnienia dla dorosłych gości, to Hotel BUKOVINA w Bukowinie Tatrzańskiej spełni te oczekiwania z nawiązką.

Hotel ten tworzy wspólny Resort BUKOVINA z Termami BUKOVINA, co jest jedną z jego głównych zalet. Goście hotelu mają bezpośredni dostęp do term, do których mogą przejść w kostiumie kąpielowym i szlafroku prosto z pokoju – jest to niezwykle wygodne.

Same termy to raj dla dzieci, które mogą przez cały dzień szaleć na zjeżdżalniach (łącznie trzy, z czego dwie uruchamiane w strefie letniej), na siatce do wspinaczki wodnej czy wziąć udział w bezpłatnych zajęciach z nurkowania, które odbywają się w głównym basenie „Bonior Basisty”.

Klub Malucha

Klub Malucha to miejsce, w którym rodzice mogą zostawić swoje dzieci pod profesjonalną opieką animatorów. Przeznaczony dla dzieci od 3. roku życia, oferuje kreatywne i edukacyjne zajęcia, zapewniając dzieciom mnóstwo frajdy, a rodzicom dając chwilę wytchnienia i okazję do skorzystania z licznych atrakcji hotelu.

W czasie, gdy dziecko spędza świetny czas w Klubie Malucha, rodzice mogą sobie pozwolić na odrobinę relaksu, na przykład skorzystać z bogatej oferty zabiegów w strefie Wellness BUKOVINA, wybrać się do sauny czy na romantyczną kolację we dwoje w Restauracji BUKOVINA.

Praktyczne udogodnienia

Dobry hotel dla dzieci w górach musi myśleć o potrzebach swoich najmłodszych gości i ich rodziców, stając na wysokości zadania nawet w awaryjnej sytuacji. Zdarza się przecież, że rodzice zapomną zabrać czegoś ważnego z domu i wtedy robi się nerwowo.

Hotel BUKOVINA jest na to przygotowany, zapewniając m.in. łóżeczka dziecięce, wanienki, nocniki, nakładki na toaletę, przewijaki, podgrzewacze i sterylizatory do butelek, pościel dziecięcą, nawilżacze powietrza, wyparzacze do butelek, sztućce dziecięce i wiele innych.

W restauracji na najmłodszych czekają oczywiście wysokie krzesełka. Na miejscu można również wypożyczyć wózek spacerowy, rowery, a zimą sanki czy sprzęt narciarski.

Warto podkreślić, że dzieci do 3. roku życia przebywają w hotelu bezpłatnie, a dla starszych pociech hotel przygotował atrakcyjne zniżki, co na pewno docenią rodziny dysponujące nieco bardziej ograniczonym budżetem wakacyjnym.

Wspomnijmy również o takich drobiazgach (ale istotnych) jak zabezpieczenia na kontakty i narożniki, które chronią przed ewentualnymi wypadkami czy o codziennym bufecie dziecięcym, serwującym zdrowe i smaczne przekąski – to idealne rozwiązanie dla rodziców niejadków.

Jak zarezerwować pobyt w Hotelu BUKOVINA?

Możesz to zrobić w 100% online, najlepiej bezpośrednio na stronie obiektu, co gwarantuje Ci największą dostępność terminów oraz najlepszą cenę. Koniecznie sprawdź też aktualne, bardzo korzystne pakiety pobytowe, w tym na wakacje. Po szczegóły zajrzyj na https://www.hotelbukovina.pl/.

Artykuł promocyjny.