5 powodów, dla których warto zorganizować konferencję w hotelu nad jeziorem

Redakcja

28 marca, 2024

Marzą Ci się konferencje, które nie tylko rozwijają wiedzę i umiejętności Twojego zespołu? Olandia, położona malowniczo nad brzegiem Jeziora Kuchennego, oferuje niezawodne rozwiązania dla biznesu. Co więcej, ofertę biznesową łączy z przyjemnościami wypoczynku. Poniżej przedstawiamy pięć powodów, dla których warto wybrać ten ośrodek na organizację szkoleń, imprez integracyjnych i konferencji.

Inspirujące otoczenie natury

Położenie Olandii w sercu Wielkopolski, w sąsiedztwie Puszczy Noteckiej oraz malowniczych jezior i lasów, zapewnia niesamowite wrażenia bezpośredniego kontaktu z naturą. Poczujesz świeżego powietrza, które wyzwala energię i kreatywność. To właśnie sprawia, że rezultatem organizowanych w Olandii konferencji, odczytów i spotkań biznesowych, są nowe kontakty, korzystne umowy, certyfikaty i oczywiście większy zysk dl firm. Co więcej, te efekty połączone ze wspólnym relaksem. Spacer wśród zieleni, relaks nad brzegiem jeziora i pływanie kajakiem to doskonały sposób na odprężenie i odświeżenie myśli po dniu pracy.

Doskonała baza konferencyjna

Olandia to magiczne siedlisko, z wyjątkowym klimatem i bliskością przyrody, a zarazem nowoczesne centrum konferencyjno-szkoleniowe. Jest tu aż 8 sal o różnych wielkościach i urządzonych w różnym stylu. Na przykład ogromna Sala Fryzyjska wykorzystywana jest na organizację pokazów rolniczych i motoryzacyjnych. Prócz tego są też sale biblioteczne, koncertowe i bankietowe. Sale konferencyjne maja wygodne krzesła i wyposażone są w nowoczesny sprzęt audiowizualny, który ułatwia prowadzenie prezentacji, dyskusji i szkoleń. Szczegóły oferty biznesowej sprawdzisz pod linkiem https://www.olandia.pl/biznes/oferta.

Spa i basen dla relaksu

Po kilkugodzinnym spotkaniu czy szkoleniu przychodzi czas na rozrywkę i relaks. Kompleks wypoczynkowo-konferencyjny Olandia oferuje noclegi w komfortowych pokojach oraz zabiegi i relaks w strefie SPA. Goście mają tu do dyspozycji saunę, jaccuzii, gabinety masażu i zabiegów upiększających, a także basen z widokiem z ogromnymi oknami i widokiem na las i jezioro. Tu naprawdę można zregenerować ciało i umysł po stresującej pracy, kolacji biznesowej czy nudnym szkoleniu. Basen rekreacyjny i pływalnia to doskonałe miejsca nie tylko na relaks, ale także na zintegrowanie zespołu w luźniejszej atmosferze.

Wyjątkowa atmosfera klimatyczna budynków olenderskich

Olandia to nie tylko nowoczesność, ale także historia i tradycja. Kompleks został urządzony w zabudowaniach dawnej zagrody olenderskiej, co nadaje mu wyjątkowy urok i charakter. O dawnych właścicielach i olenderskiej kulturze, przypomina drewniany wiatrak przemiałowy na podwórku. Obecni właściciele i pracownicy kultywują dawne tradycję, prowadząc ośrodek w duchu poszanowania środowiska. Tu sprawna obsługa i spełnianie potrzeb gości idą w parze z szacunkiem do ekologii i natury.

Różnorodność rozrywki i wykwintne posiłki

Olandia to nie tylko miejsce spotkań biznesowych, ale także doskonała przestrzeń do do organizacji integracyjnych imprez czy rocznic założenia firm i organizacji społecznych. Jest tu wszystko, co potrzebne, aby uczcić ważne wydarzenia biznesowe i wspólnie się zrelaksować. Od restauracji serwującej wykwintne dania, po winiarnię, gdzie można degustować najlepsze trunki, aż po salę dyskotekową, gdzie można tańczyć do białego rana. Olandia oferuje szeroki wybór opcji rozrywkowych, które sprawią, że Twój pobyt będzie niezapomnianym doświadczeniem.

Olandia to nie tylko centrum konferencyjne, ale prawdziwa oaza wolności i relaksu, gdzie biznes spotyka się z przyjemnościami życia. To idealne miejsce na organizację konferencji biznesowych.

Artykuł promocyjny.